Vitajte v programe HERKULES firmy INVER!

 

Vážený zákazník. Zakúpili ste si program HERKULES pre vedenie podvojného účtovníctva na počítači. Sme radi, že ste nám tým prejavili dôveru a my sa pokúsime ju nesklamať. Tento rozsiahly program, hoci je ľahko ovládateľný, sa Vám bude iste ľahšie učiť používať s pomocou príručky. Preto Vám aj takouto formou podávame pomocnú ruku.

Táto príručka Vás naučí ovládať program, a takisto Vám dá odpoveď na všetky Vaše otázky spojené s používaním programu.

Príručka je zoradená podľa tém a používa odkazový spôsob, t.j. ak sa v danej téme (popise) používa nejaké slovo, výraz resp. činnosť, ktorá je v príručke popísaná niekde inde, je na to upozornené vhodným spôsobom.

Vzhľadom k tomu, že práca s programom prináša mnoho rôznych nápadov zo strany našich zákazníkov, rozhodli sme sa, že najlepšie z nich budeme uvádzať v príručke. Tieto budeme priraďovať k jednotlivým modulom a vytvoríme kapitolu Typy a triky.

Pri učení a ďalej aj pri vedení účtovníctva Vám prajeme veľa úspechov.

 

Autori.

 

Copyright a vlastnícke práva:  

Táto príručka, program HERKULES a ostatné asociované súbory dát sú majetkom firmy INVER, (C) (P) 2001. Bez jej súhlasu nie je možné program a príručku rozširovať, používať ich časti, kopírovať alebo poskytovať tretím osobám za akýmkoľvek účelom. Právo záložnej kópie sa vzťahuje iba na údaje distribuované na pamäťových médiách - disketách.